Kantoor

Handelskaai 18
1000 Brussel
+32 (0)2 219 07 07 
e-mail
BTW BE 0446.277.303

Programmatie

Voor alle vragen of voorstellen i.v.m. programmatie: ines@kfda.be (artistieke secretariaat)

Pers / Scholen

Het Kunstenfestivaldesarts is er ook voor journalisten en voor bezoeken en omkadering in schoolverband. Contacteer ons voor meer informatie.

Friends

Word Friend van het Kunstenfestivaldesarts en je draagt bij aan de productie van een nieuw en gedurfd project. Klik hier voor meer info of contacteer Sophie Van Stratum, telefonisch 0485 787 376 of per e-mail.

Vaste medewerkers

Sophie Alexandre

directie

Daniel Blanga Gubbay

artistieke directie

Dries Douibi

artistieke directie

Ines Fransen

programmatie assistente

+32 (0)2 219 07 07

Anne Watthee

publiekswerking

+32 (0)2 226 45 73

Eric Cyuzuzo

medewerker publiekswerking

Johanne de Bie

pers, PR & communicatie

+32 (0)2 226 45 79

Annick M'Kele

publicaties & website

+32 (0)2 226 45 86

Moon Shik Vergeylen

administratie

+32 (0)2 226 45 77

Claire Bonet

productie

+32 (0)2 226 45 85

Dilay Samanli

productiemedewerkster

+32 (02) 226 45 75

Raphaël Noël

techniek

+32 (0)2 226 45 76

Mercedes Cubas

logistiek

Raad van bestuur

voorzitters Bie Vancraeynest, Anne Hislaire (1953 — 2020)

penningmeester Hugo Vanden Driessche

secretaris Paul Aron

leden Kristiaan Borret, Geert Cochez, Diane Hennebert, Geert Potargent, Laurence Rassel, Anick Van Calster

Festivalploeg 2020

Administratie Juliette Van Maele

Publiekswerking Annabel Debaenst

Productie Roxette Chikua, Eve Craeye, Coline Tasiaux

Communicatie Laurent Lallemand, Arnaud Lorne, Frédérique Vansteenwegen

Techniek Joëlle Reyns, Britt Roger Sas, Gaspar Schelck, Azdine Ameziane, Imad Auassar, Philippe Baste, Mathieu Bastyns, Julie Beca, Carlo Bourguignon, Rudi Bovy, Tom Bruwier, Léopold De Neve, Koen De Saeger, Marc Defrise, Samuel Dronet, Ian Kasper Dumon, Alice Dussart, Patty Eggerickx, Nicolas Esterle, Jean-Louis Gille, Hugues Girard, Ines Isimbi, Floriane Jan, Tarek Lamrabti, Gwenaël Laroche, Baptiste Leclere, Aurore Leduc, Colin Legras, Angela Massoni, Jérémy Michel, Oscar Noel, Jan Olieslagers, Patrick Oreel, Gleb Panteleeff, Aurélie Perret, Claudine Perron, Eugénie Poste, Céline Rappez, Giuliana Rienzi, Raphaël Rubbens, Koen Schetske, Vincent Tandonnet, Matthieu Vergez, Olivier Vincent, Pierre Willems, Emma Zune, en alle technici die zich sindsdien bij het team hebben aangesloten

Coördinatie Friends Sophie Van Stratum

Bespreekbureau Lise Bruynseels, Ines Fransen, Celine Aernoudt, Anne Claeys

Foto’s Bea Borgers, Mirjam Devriendt, RHoK Academie Etterbeek

Video’s Jose Huedo

Stagiaires Clara Beel, Lara Hene, Céline Kwitonda, Ornella Quashie, Kenneth Raemaekers, Vincent Roseman, Joran Van Eyken, Marie Umuhoza

En alle vrijwilligers, zonder wie het festival niet mogelijk zou zijn

Externe medewerkers 2020

Boekhouding Sandra Huyberechts, Daniel Olmo

Boventiteling Babel Subtitling, Marie Trincaretto

Webontwikkeling Statik

Ticketsysteem Ticketmatic

Informatica Godfried Verheyen

Podiumtechniek Régie Mobile pour la Culture, art2work

Workshop Recyclart FABRIK